85.153.14.104 ~ Nessus Network
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

85.153.14.104 ~ Nessus Network

Knight Online Private Server

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

hersey cok acık buyrun bakın

+2
DontTouchOrDie
SchizophreN
6 posters
YazarMesaj
SchizophreN

SchizophreN

hersey cok acık  buyrun bakın Empty
MesajKonu: hersey cok acık buyrun bakın   hersey cok acık  buyrun bakın Icon_minitimeÇarş. Ocak 28, 2009 3:40 pm

DontTouchOrDie

DontTouchOrDie

MesajKonu: Geri: hersey cok acık buyrun bakın   hersey cok acık  buyrun bakın Icon_minitimeÇarş. Ocak 28, 2009 6:08 pm

Lan Salak Adam Geldi Kestim Napim Mal Mal Bakayimmi ! Çoluk Çocukla Uğraşamam Bak Ustte Başkasıda Kesmiş 10 Tane Adam Vardı Orda Hep Ben aLiordum Çocun Biri Girip Girip Çıkıyordu Başka SS varsa Göster de Görelim 5 Kez kestim Onu Başka Kesmedim..
SchizophreN

SchizophreN

MesajKonu: Geri: hersey cok acık buyrun bakın   hersey cok acık  buyrun bakın Icon_minitimeÇarş. Ocak 28, 2009 6:10 pm

saçma sapan konusma sşimdiden 5 k np yaptınnız bunlar göz ardı edinmez elbet cezanı alıcaksın

akıllı oyna.... kasamıosan np girmiceksin cz ye
DontTouchOrDie

DontTouchOrDie

MesajKonu: Geri: hersey cok acık buyrun bakın   hersey cok acık  buyrun bakın Icon_minitimeÇarş. Ocak 28, 2009 6:12 pm

Malmısın ? 4 KEZ KESTİM DİOM .. 1.5 K NP VAR GELSİN GORSUN ADMİN ! Deli Etme Beni Seni Kestim Die Çekemiorusun Velet ... Hem Sen Olsan Bole Boş Beleş Adamı Kesmezmisin Seni Niye cekmedin 3 Kez Kestim ? He Mal ! Akıllı Ol Bole Saçma Sapan Konu Açma !
SchizophreN

SchizophreN

MesajKonu: Geri: hersey cok acık buyrun bakın   hersey cok acık  buyrun bakın Icon_minitimeÇarş. Ocak 28, 2009 6:20 pm

harbi gerizekalısın sen yemin ediyorum bi bakıyım harbi gerizekalısın salak herif myko kurusosunuz sonra gelıp kestık dıosunuz sımdı ben bunu dedım yha ben kurmam sen kuruosun dersin simdi benim eski db de bu yusden charım banlandı 15 k np gıttı ne ıcın itin biri yüzünden ben cevabımı verıyım yeter

şimdi sende e var

chitin bende ne var fp sennde ne var dv +8 bende ne var sherıon +7 dual sende cleaver +8 de var ii düsün bakıyım hem ole kesemedın diil seni kestım akıllı oyna oyunun tadınnı kacırma .......
DontTouchOrDie

DontTouchOrDie

MesajKonu: Geri: hersey cok acık buyrun bakın   hersey cok acık  buyrun bakın Icon_minitimeÇarş. Ocak 28, 2009 6:23 pm

Salak Çocuk NERDE MAYKO VAR GOSTERRRRRRRRRRRRRR NERDE WAR DELİ ETME BENİ VELET ! İşine Bak Abicim VARSA MYKO HAKKIMIZI YEME !
WARSA BANLASIN MAYKO ! TMM WARSA KANIT GOSTER DELİ ETME BENİ başka cvp vermicem 4 kez kestim o mal adamı cıktı ...
SchizophreN

SchizophreN

MesajKonu: Geri: hersey cok acık buyrun bakın   hersey cok acık  buyrun bakın Icon_minitimeÇarş. Ocak 28, 2009 6:25 pm

o fotograti sensen benden büyüksün benim büyüklere saygım vardır ben daha 16 yasındayım bu oyuu abım bana ogreteli 3 yyıldır oyuyorum neyi ne oldugunu gayet ii bilirim

gerisi tyline kalmıs ....
DontTouchOrDie

DontTouchOrDie

MesajKonu: Geri: hersey cok acık buyrun bakın   hersey cok acık  buyrun bakın Icon_minitimeÇarş. Ocak 28, 2009 6:28 pm

Tamam MYKO VAR BEN TBLCİYİM NPT CİYİM Uğraşamıcam Velet Senle İşine Bak.. Banlanırsam Banlarınırım...Seni İlgilendirmez Ama 4 Kez O Adamı Kestim Yukarda Allahvar Allah Kim Ne Hakkdiyorsa Versin...Ha NPT YAPAN O.ç DUR myko Kullanan O.ç DUR Kullandıysam A...... S.....nler... 7 Sulalemi .... nler... Kim Kullandıysa Sen & BEN SEN KULLANDYISAN SENİNDE !
AcilSerwis112

AcilSerwis112

MesajKonu: Geri: hersey cok acık buyrun bakın   hersey cok acık  buyrun bakın Icon_minitimeÇarş. Ocak 28, 2009 6:33 pm

Arkadaşlar biz dün gece saat sabaha karşı 4 e kadar oyundaydık ve serwerda itemimizi yaptım gelelim şu npt olayına kuleler yok ve townda duruoruz biz 2 kişi adam geldikçe alıolar bizim suçumuzmu..!BOŞ KONUŞMAYIN ÖN YARGILI DAVRANIYORSUNUZ..!

MrsTearS0fHeaveN
EndLessBLooD

MesajKonu: Geri: hersey cok acık buyrun bakın   hersey cok acık  buyrun bakın Icon_minitimeÇarş. Ocak 28, 2009 7:11 pm

kocum adam ol speed hack ı ben mı kullanıorm sen mı ? wall hack speed hack kullanıosn ben kaynamıym dıe mıllede suc atıorsn akıllı ol aklını alırm snn ..!
_SpHa_

_SpHa_

MesajKonu: Geri: hersey cok acık buyrun bakın   hersey cok acık  buyrun bakın Icon_minitimeCuma Şub. 13, 2009 9:39 am

Bende 7.500 Np kasdım Ama 1 Kere Bile Npt Yapmadım Sorabirlsnz ?
X

X

MesajKonu: Geri: hersey cok acık buyrun bakın   hersey cok acık  buyrun bakın Icon_minitimeCuma Şub. 13, 2009 8:50 pm

boskoy SchzophreN ön yargılı davranıpta kırmayın birbirinizin kalbini Smile ne yaparsa kendine yapar , biz gördük görecegimizi.. biz emegimizle dragon çıkartırız , o ise ancak npt ile ama npt yapmissada yazik.. bırak biz akalım czye Smile Oyunda olursan bi pm at bana nick'im X vs atalım kanka Very Happy:D:D
https://nessus.yetkin-forum.com

hersey cok acık buyrun bakın
1 sayfadaki 1 sayfası