85.153.14.104 ~ Nessus Network
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

85.153.14.104 ~ Nessus Network

Knight Online Private Server

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Karus Kral GameQweR'in ayıbı Yazık...

+2
SchizophrenicKing
StyLeAffected
6 posters
YazarMesaj
Misafir
Misafir

Karus Kral GameQweR'in ayıbı Yazık... Empty
MesajKonu: Karus Kral GameQweR'in ayıbı Yazık...   Karus Kral GameQweR'in ayıbı Yazık... Icon_minitimePerş. Ocak 15, 2009 11:03 pm

Karus Kral GameQweR'in ayıbı Yazık... Gameqwerox9

Karus Kral GameQweR'in ayıbı Yazık... Gameqwer1cw5

Yorum Sizin...
StyLeAffected

MesajKonu: Geri: Karus Kral GameQweR'in ayıbı Yazık...   Karus Kral GameQweR'in ayıbı Yazık... Icon_minitimeCuma Ocak 16, 2009 1:05 pm

sen kendine bak lamer...wall hack ile geziyosun cz de.master yanınca dağlarda geziyosun
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: Karus Kral GameQweR'in ayıbı Yazık...   Karus Kral GameQweR'in ayıbı Yazık... Icon_minitimeCuma Ocak 16, 2009 3:31 pm

Sen Kimsin Ki Benim Masterimi Yakıyosun Ezik...!

Git YaşıtLarinLa Oyna

gO kUm
SchizophrenicKing

SchizophrenicKing

MesajKonu: Geri: Karus Kral GameQweR'in ayıbı Yazık...   Karus Kral GameQweR'in ayıbı Yazık... Icon_minitimeCuma Ocak 16, 2009 4:47 pm

Ya velet önce bi akıl yaşını büyüt sonra gel bu alemlere ! Human charla vs yapıp masterin yanınca yanındaki asasa minörletip ardından asasla birlikte dalarak oyun oynanmaz ! Ya dalıcaksın ölüceksin ha götün yemiyor 50 np kaybetmeye ozaman CZ çıkmayacaksın ! Adam ol alırım aklını,aklın almaz !

Çocuk gibi gelmiş birde foruma topic açıyor.Dua et sadece küfür etmekle yetindim birdahakine soluğu sizin orda alırım ona göre ! Adam gibi oyun oyna başka bişi demiyorum
tolunay961

MesajKonu: Geri: Karus Kral GameQweR'in ayıbı Yazık...   Karus Kral GameQweR'in ayıbı Yazık... Icon_minitimeCuma Ocak 16, 2009 4:57 pm

StyLeAffected YeTer ArTıq Her Konuya Kafanı Sokma
tolunay961

MesajKonu: Geri: Karus Kral GameQweR'in ayıbı Yazık...   Karus Kral GameQweR'in ayıbı Yazık... Icon_minitimeCuma Ocak 16, 2009 4:58 pm

MadEm O kadar Kendine GüveNiosan Pm At [4Relax] !!! lol!
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: Karus Kral GameQweR'in ayıbı Yazık...   Karus Kral GameQweR'in ayıbı Yazık... Icon_minitimeCuma Ocak 16, 2009 5:00 pm

GameQweR demiş ki:
Ya velet önce bi akıl yaşını büyüt sonra gel bu alemlere ! Human charla vs yapıp masterin yanınca yanındaki asasa minörletip ardından asasla birlikte dalarak oyun oynanmaz ! Ya dalıcaksın ölüceksin ha götün yemiyor 50 np kaybetmeye ozaman CZ çıkmayacaksın ! Adam ol alırım aklını,aklın almaz !

Çocuk gibi gelmiş birde foruma topic açıyor.Dua et sadece küfür etmekle yetindim birdahakine soluğu sizin orda alırım ona göre ! Adam gibi oyun oyna başka bişi demiyorum

AkıL Yaşımı YargıLicak Yaşta oLmadıqından Eminim Bu 1

Human Char Önce Götü Yanıp Kaçıyosa Bende Ona 2 Kişi DaLarim Ki Kendimi De MinorLatmadim Sadece Daldık bu 2

Bi ara qeL Çayımı İçmeye BekLerim KLavyede ErkekLik Yakışmıyo DelikanLı adama Bu da 3

İyi ForumLar...
StyLeAffected

MesajKonu: Geri: Karus Kral GameQweR'in ayıbı Yazık...   Karus Kral GameQweR'in ayıbı Yazık... Icon_minitimeCuma Ocak 16, 2009 5:39 pm

tolunay961 demiş ki:
StyLeAffected YeTer ArTıq Her Konuya Kafanı Sokma

sanane lan mal sana hesap mı vericem avukatmısın ?

bycrown sende uza koçum..10 kişi arasında wh aç anca öyle oynarsın.
heydost

MesajKonu: Geri: Karus Kral GameQweR'in ayıbı Yazık...   Karus Kral GameQweR'in ayıbı Yazık... Icon_minitimeCuma Ocak 16, 2009 7:53 pm

ben kınıyorum bu hareketinizi yorum yok....
Kogutsuchi

MesajKonu: Geri: Karus Kral GameQweR'in ayıbı Yazık...   Karus Kral GameQweR'in ayıbı Yazık... Icon_minitimeSalı Ocak 20, 2009 11:46 am

Ya abi bu serverda da her serverda oLdugu gibi iyiLeri cekememe gibi bi huy var. Very Happy İyi ki ben giremiyorum yoksa siz bana edit filanda dersiniz. Very Happy :lool::lool:
Serio
Admin
Admin
Serio

MesajKonu: Geri: Karus Kral GameQweR'in ayıbı Yazık...   Karus Kral GameQweR'in ayıbı Yazık... Icon_minitimeÇarş. Ocak 21, 2009 12:55 pm

TheCrownı Ve GAmeQover in ne oldugun ben biliyorum en ykın zaman da 2 si ille de ilgillenicem.. iyi oyunlar..

Karus Kral GameQweR'in ayıbı Yazık...
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Buda nadia'nın AYIBI..!
» KArus ReturnBadBoys Clanı