85.153.14.104 ~ Nessus Network
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

85.153.14.104 ~ Nessus Network

Knight Online Private Server

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Tylin Cvp Ver ?

2 posters
YazarMesaj
HeLLK1ng

Tylin Cvp Ver ? Empty
MesajKonu: Tylin Cvp Ver ?   Tylin Cvp Ver ? Icon_minitimePaz Şub. 22, 2009 7:05 pm

Tylin Server Acılacakmı bgun ? sölede bosuna beklemeyelim. Question Question Question Question Question Question
Tylin
Admin
Admin
Tylin

Tylin Cvp Ver ? Empty
MesajKonu: Geri: Tylin Cvp Ver ?   Tylin Cvp Ver ? Icon_minitimePaz Şub. 22, 2009 11:50 pm

Bu saatten sonra bnde sanmıyorum adama kaç sefer söyledim gel resetle aç şu serveri diye,adamın umrunda değil bu ay son zaten birdaha burdan sunucu kiralamicam hayatımdan bezdim şuraya bakın.Yarın gelir beyefendiler açarlar.Ama dediğim gibi bu ay böyle bir sorun yaşıcağız birdahaki ay böyle birşey olmicak
https://nessus.yetkin-forum.com
HeLLK1ng

Tylin Cvp Ver ? Empty
MesajKonu: Geri: Tylin Cvp Ver ?   Tylin Cvp Ver ? Icon_minitimePtsi Şub. 23, 2009 12:41 pm

1 ay Boyunca Server Kapalı mı kalıcak ? Neden Gelmiyorlar ki sende git şikayet et ne bicim beyFendiler ya adamlarin keyfini bekliyecek deiliz git şikayet et bak nasıl geliyorlar sonra 1 ay acılmassa yanariz Sad Biz bu serveri cok sevdik SERCAN abi Kapanmasini istemiyoruz.

Tylin Cvp Ver ?
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» [Admin] Tylin
» Nessus Network Database Lasım TyLin Rica Etsem UP'layip Link verebilirmisin
» Tylin adam banlandı dıye bana ve sana kufur edıo..Lutfen geregını yapın