85.153.14.104 ~ Nessus Network
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

85.153.14.104 ~ Nessus Network

Knight Online Private Server

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

myko hack orc asaslarda myko var

+3
ManiLa
Serio
SchizophreN
7 posters
YazarMesaj
SchizophreN

SchizophreN

myko hack orc asaslarda myko var Empty
MesajKonu: myko hack orc asaslarda myko var   myko hack orc asaslarda myko var Icon_minitimePtsi Ocak 05, 2009 1:12 pm

orc asaslarda myko var en yakın amanda ispatlıcam ama şimdilik sadece orc gm ve admının bunları görmesini istiyorum Surprised
Serio
Admin
Admin
Serio

MesajKonu: Geri: myko hack orc asaslarda myko var   myko hack orc asaslarda myko var Icon_minitimePtsi Ocak 05, 2009 2:55 pm

buraya resim ve nick Koyarsan ilgilencem..ama mlsf koymadıgından birşey yapamıyorum..gördüklerimizi de banlıyoruz emin olun iyi oyunlar
ManiLa

MesajKonu: Geri: myko hack orc asaslarda myko var   myko hack orc asaslarda myko var Icon_minitimeSalı Ocak 06, 2009 9:37 am

siz anca orclara item dagıtırsınız!
Zr3

MesajKonu: Geri: myko hack orc asaslarda myko var   myko hack orc asaslarda myko var Icon_minitimeSalı Ocak 06, 2009 3:16 pm

SchizopreN kendı ezıklıgınden dolayı kımseye HiLecı Damgası Wuramassın Senın ezıklıgınden kaynanklanıor sana 2 wuruyordum oluyodun myko wh sh dedın halbukı hıc bısey yokddu
Ayrıca ben senın gıbı ezık degılım wsden kacım kacmadım halde sh dedınızya helal olun Sercan sanada dıcem war SchizopreN senın yegennın cıkdı ayıp yegenımle ne alakası dersen buyur Foto
http://img395.imageshack.us/my.php?image=adszef8.jpg

SayGıLarımLa HeRsEy İçin Eywallah
Tylin
Admin
Admin
Tylin

MesajKonu: Geri: myko hack orc asaslarda myko var   myko hack orc asaslarda myko var Icon_minitimeSalı Ocak 06, 2009 3:29 pm

Çıktı demişsinde.Ben Notice'den bağıra bağıra yazıyordum zaten ? Bu serverde hiç kimseye haksızlık yapmam,hiç kimseninde emeği ile oynamam ! Ne başkasını yüceltir nede birbaşkasını küçültürüm ! Gelip benden item vs. istemeyin benim kendi yeğenim ve yeğenim sayılabilecekler oynuyor onlara bile tek bir pot vermiyorum diye.Kaldıki burda çıkacak birşey yok sanırım ?
Buraya gelipte bu tarz kendinizi haklı çıkarıcak saçma sapan şeylerde bulunmayın.Programsınız bu kadar basit.
Saçma sapan şeyler diyerek burda milletin ilgisini çekmeye çalışmışsın,dikkat üzülürsün !
https://nessus.yetkin-forum.com
WaDi

MesajKonu: Geri: myko hack orc asaslarda myko var   myko hack orc asaslarda myko var Icon_minitimeSalı Ocak 06, 2009 6:41 pm

Zr3 Hep Sen BasKasin EziqLigiNiMi Görüosn Sen KenDi EziqLigiNe Bak 2 ws 1 Yaptım Sizle Kactınız...
Zr3

MesajKonu: Geri: myko hack orc asaslarda myko var   myko hack orc asaslarda myko var Icon_minitimeSalı Ocak 06, 2009 9:02 pm

WaDi demiş ki:
Zr3 Hep Sen BasKasin EziqLigiNiMi Görüosn Sen KenDi EziqLigiNe Bak 2 ws 1 Yaptım Sizle Kactınız...
Wadi(80) Zr3(65) Dj_ash(64) sen 2 70le gel kes benı healal olsun +
Sercan sız zaten senaryoyu cızmsınız
benım sh qullandımı goren bı sen bıde schızopren
sız ıstedınız damgayı wurun anca banlarsınız ama ıı bısey orendım akıl yasda deıl basda
Eywallah
Tylin
Admin
Admin
Tylin

MesajKonu: Geri: myko hack orc asaslarda myko var   myko hack orc asaslarda myko var Icon_minitimeSalı Ocak 06, 2009 9:08 pm

Bizim sana garezimiz var başka sorun ?
https://nessus.yetkin-forum.com
Zr3

MesajKonu: Geri: myko hack orc asaslarda myko var   myko hack orc asaslarda myko var Icon_minitimeSalı Ocak 06, 2009 9:11 pm

heh bunu bıleydın Eywallah Gerceklerı konus yeterkı sana 10 tane 80carım feda olsun
ManiLa

MesajKonu: Geri: myko hack orc asaslarda myko var   myko hack orc asaslarda myko var Icon_minitimeSalı Ocak 06, 2009 9:16 pm

zr3 boşuna dil dökme sende wh sh gormeyen yok! vede Q war
Zr3

MesajKonu: Geri: myko hack orc asaslarda myko var   myko hack orc asaslarda myko var Icon_minitimeSalı Ocak 06, 2009 10:13 pm

Sen nerde Gordun bende Sh weya wh yı _? manila
WaDi

MesajKonu: Geri: myko hack orc asaslarda myko var   myko hack orc asaslarda myko var Icon_minitimeÇarş. Ocak 07, 2009 9:23 pm

Zr3 Biz Sizin Gibi Ole ETRAFTA DOLASMIYODK Gece Gunduz Exp Deydik Simdide 80

Kastıgımız Charlarin Emegini ALıodk Sizde Kassaydınız Sizde Olurdunz...
ufuk1993

MesajKonu: Geri: myko hack orc asaslarda myko var   myko hack orc asaslarda myko var Icon_minitimeCuma Ocak 09, 2009 12:31 pm

kullan shyi sonra adamlara bahır oh ne lyak iş zr3
ufuk1993

MesajKonu: Geri: myko hack orc asaslarda myko var   myko hack orc asaslarda myko var Icon_minitimeCuma Ocak 09, 2009 12:32 pm

::ReVoLT::
SchizophreN

SchizophreN

MesajKonu: Geri: myko hack orc asaslarda myko var   myko hack orc asaslarda myko var Icon_minitimePtsi Ocak 12, 2009 8:09 pm

zr3 ınkar edıp durma myko kullanıonuz sonra gelıp ban actırmaya calısıosunuz sonrada kullanmadık su bu vs .... o 2 koyma olayı serverda bı ara master 20 acıktı asaslar master 20 kullaıodu master 20 + critical atack cok kotu oluodu ama master koymasan senı orda emesini bilirdim .... master 20 kapandıktan sonra neden alamıodun? dırek kacıonuz baska bısı yaptıgınız yok sızde dv 8 ler varken bızde raptor 5 lerle ezıoduk sızı sımdı bıze ezık fln dıyemessınız

myko hack orc asaslarda myko var
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» myko hack var :S:S
» Myko hack sorunu ...
» LRmec myko hack kulanıyo bide seri pot