85.153.14.104 ~ Nessus Network
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

85.153.14.104 ~ Nessus Network

Knight Online Private Server

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Düzelmiyor.Halletmeden açmicam beklemeyin

+10
Ocean
NadiaKomanachi
ComboStyLe
DonTouchMeeBaby
DontTouchOrDie
EndLessBLooD
smack95
AcilSerwis112
Quadrophonia
Tylin
14 posters
Sayfaya git : Önceki  1, 2
YazarMesaj
Quadrophonia

Quadrophonia

Düzelmiyor.Halletmeden açmicam beklemeyin - Sayfa 2 Empty
MesajKonu: Geri: Düzelmiyor.Halletmeden açmicam beklemeyin   Düzelmiyor.Halletmeden açmicam beklemeyin - Sayfa 2 Icon_minitimePaz Ocak 25, 2009 12:47 am

ya Nadia ciddiye aLmışın hemen =) daLmasaydın o zaman boss kesiodum ben sanada vurmıcaktım zaten
ComboStyLe

ComboStyLe

MesajKonu: Geri: Düzelmiyor.Halletmeden açmicam beklemeyin   Düzelmiyor.Halletmeden açmicam beklemeyin - Sayfa 2 Icon_minitimePaz Ocak 25, 2009 12:52 am

O deadly 50 np ıcın gotunu satar ona marodonda dedımkı vsye saygı goster ben sana gıne 50 np gel yatıvereyım dedım ben bu oyun oyun oldugu ıcın oynuorum ve sevıyelı kısılerle vs yapıorum marodonda adamı gordgumde kessemde kesılsemde tsk edıorum

Adamın Görüsü Gel vur Gec 50 Np:D
Ocean

Ocean

MesajKonu: Geri: Düzelmiyor.Halletmeden açmicam beklemeyin   Düzelmiyor.Halletmeden açmicam beklemeyin - Sayfa 2 Icon_minitimePaz Ocak 25, 2009 1:17 am

ComboStyLe demiş ki:
oyunda bır kısıyı sevmıorum oda bu vsye karısan vs bıtınce gotun yanınca senı kesmeye calısan serefsız

http://img258.imageshack.us/my.php?image=2009123233457ul5.jpg

forum icerisinde konusma uslubuna biraz daha dikkat edersek kanimca daha iyi olur, bilmem diger arkadaslar ne dusunmekte.
ComboStyLe

ComboStyLe

MesajKonu: Geri: Düzelmiyor.Halletmeden açmicam beklemeyin   Düzelmiyor.Halletmeden açmicam beklemeyin - Sayfa 2 Icon_minitimePaz Ocak 25, 2009 1:19 am

oke
AcilSerwis112

AcilSerwis112

MesajKonu: Geri: Düzelmiyor.Halletmeden açmicam beklemeyin   Düzelmiyor.Halletmeden açmicam beklemeyin - Sayfa 2 Icon_minitimePaz Ocak 25, 2009 1:23 am

Humanlarda DeadLySux die bir adam var belki bilirsiniz.O adam da ne item war bilmiorum ama adama 800 vuruom bir gıdım canı gitmio nasıl oluo anlamııorum ya?
ComboStyLe

ComboStyLe

MesajKonu: Geri: Düzelmiyor.Halletmeden açmicam beklemeyin   Düzelmiyor.Halletmeden açmicam beklemeyin - Sayfa 2 Icon_minitimePaz Ocak 25, 2009 1:25 am

onun ***** tanımammı ***** ta kendısı

Not: Forum icerisinde, argo icerikli kelime kullanmak yasaktir. Lütfen tekrarlamayiniz. (Ocean tarafindan editlenmistir)
AcilSerwis112

AcilSerwis112

MesajKonu: Geri: Düzelmiyor.Halletmeden açmicam beklemeyin   Düzelmiyor.Halletmeden açmicam beklemeyin - Sayfa 2 Icon_minitimePaz Ocak 25, 2009 1:27 am

hLL oLsn adama sağlam char dizmiş.Ben serverda bi tearsofheaven war asas orc bide deadlysux onlardan başka adam tanımam serwerda çok sağlamlar ya
ComboStyLe

ComboStyLe

MesajKonu: Geri: Düzelmiyor.Halletmeden açmicam beklemeyin   Düzelmiyor.Halletmeden açmicam beklemeyin - Sayfa 2 Icon_minitimePaz Ocak 25, 2009 1:28 am

Serverda SAglam Asas olarak NadiaKomanachi Foverım
AcilSerwis112

AcilSerwis112

MesajKonu: Geri: Düzelmiyor.Halletmeden açmicam beklemeyin   Düzelmiyor.Halletmeden açmicam beklemeyin - Sayfa 2 Icon_minitimePaz Ocak 25, 2009 1:29 am

ENN SAĞLAM AcilSerwis112 Very Happy yani ben Very Happy:D:D
ComboStyLe

ComboStyLe

MesajKonu: Geri: Düzelmiyor.Halletmeden açmicam beklemeyin   Düzelmiyor.Halletmeden açmicam beklemeyin - Sayfa 2 Icon_minitimePaz Ocak 25, 2009 1:34 am

oyunagıremıorsun demı sende?
AcilSerwis112

AcilSerwis112

MesajKonu: Geri: Düzelmiyor.Halletmeden açmicam beklemeyin   Düzelmiyor.Halletmeden açmicam beklemeyin - Sayfa 2 Icon_minitimePaz Ocak 25, 2009 1:35 am

start bile gelmio nese yatayım ben bu saat ten sonra olmaz herhalde yrna inş. düzelir sanada iii geceler
ComboStyLe

ComboStyLe

MesajKonu: Geri: Düzelmiyor.Halletmeden açmicam beklemeyin   Düzelmiyor.Halletmeden açmicam beklemeyin - Sayfa 2 Icon_minitimePaz Ocak 25, 2009 1:36 am

hile şikayre bolumune bır bak mykocular baskalarına mykocu dıorlar tabı 006 ugur herseyı yakalar:D sslerını koydum bakalım ne olcak
Tylin
Admin
Admin
Tylin

MesajKonu: Geri: Düzelmiyor.Halletmeden açmicam beklemeyin   Düzelmiyor.Halletmeden açmicam beklemeyin - Sayfa 2 Icon_minitimePaz Ocak 25, 2009 1:56 am

Server.ini yi 1299 yapıp patch tekrar yükleyin server online.
https://nessus.yetkin-forum.com
ComboStyLe

ComboStyLe

MesajKonu: Geri: Düzelmiyor.Halletmeden açmicam beklemeyin   Düzelmiyor.Halletmeden açmicam beklemeyin - Sayfa 2 Icon_minitimePaz Ocak 25, 2009 4:59 am

Bu mesaj argo kelime içerdiği için editlenmiştir. (Ocean)
MrsComboStyLe

MrsComboStyLe

MesajKonu: Geri: Düzelmiyor.Halletmeden açmicam beklemeyin   Düzelmiyor.Halletmeden açmicam beklemeyin - Sayfa 2 Icon_minitimePaz Ocak 25, 2009 5:38 am

Ake Bi Pk atamadık Gittti Yha Smile Bu Serverda Sorun Cıkmaması icn Adminin Galiba Hic Uyumamasi Lazım Sorun Cozulse COk Guzel Olucak Smile
http://www.xnxx.Com
D4vyJoNeS

D4vyJoNeS

MesajKonu: Geri: Düzelmiyor.Halletmeden açmicam beklemeyin   Düzelmiyor.Halletmeden açmicam beklemeyin - Sayfa 2 Icon_minitimePaz Ocak 25, 2009 9:48 am

ya beyler ben cevap yazarken son mesajın altındaki kutucuğa yazamıyorum

Sol altta cevapla bide yeni konu yeri var ordan yazıorum

bide server v1300 start var 1300 de kaldıkmı noldu ??
D4vyJoNeS

D4vyJoNeS

MesajKonu: Geri: Düzelmiyor.Halletmeden açmicam beklemeyin   Düzelmiyor.Halletmeden açmicam beklemeyin - Sayfa 2 Icon_minitimePaz Ocak 25, 2009 9:55 am

downloading patch 1300zip yazıo laundcher da ama hiç ilerlemio :S
D4vyJoNeS

D4vyJoNeS

MesajKonu: Geri: Düzelmiyor.Halletmeden açmicam beklemeyin   Düzelmiyor.Halletmeden açmicam beklemeyin - Sayfa 2 Icon_minitimePaz Ocak 25, 2009 10:40 am

3-5 velet serverin ağzına sıçtı resmen naaptılar da böle birbirine soktular herseyi anlamadm gitti :S
Tylin
Admin
Admin
Tylin

MesajKonu: Geri: Düzelmiyor.Halletmeden açmicam beklemeyin   Düzelmiyor.Halletmeden açmicam beklemeyin - Sayfa 2 Icon_minitimePaz Ocak 25, 2009 11:27 am

vps kapalı ne oldu bilmiyorum yetkilileri bekliyorum.
trker010

MesajKonu: Geri: Düzelmiyor.Halletmeden açmicam beklemeyin   Düzelmiyor.Halletmeden açmicam beklemeyin - Sayfa 2 Icon_minitimePaz Ocak 25, 2009 2:27 pm

Byeler ben pehh uzun sredir girmiyorum dha doğrusu giremiyorum ve çarın ıd pw yi vercem keşke girebilseydim çok dha sağlam uniqler olurdu ama idare eder item var girin pk yapın soyup kendinizede laabilrsiniz sizxe bağlı ıd:tekek pw:tekek lol!
smack95

MesajKonu: Geri: Düzelmiyor.Halletmeden açmicam beklemeyin   Düzelmiyor.Halletmeden açmicam beklemeyin - Sayfa 2 Icon_minitimePaz Ocak 25, 2009 2:59 pm

yha geldi yine gitti:S
Ocean

Ocean

MesajKonu: Geri: Düzelmiyor.Halletmeden açmicam beklemeyin   Düzelmiyor.Halletmeden açmicam beklemeyin - Sayfa 2 Icon_minitimePaz Ocak 25, 2009 3:44 pm

ComboStyLe demiş ki:
onun ........ tanımammı serefsızın ta kendısı

sizi forum icerisinde konusma uslubunuza daha dikkat etmenizi gerektiren bir aciklama yapmistim daha once hatirlamdigim kadariyla.. ancak ayni seyi defalarca tekrarliyorsun, unutmayinki forumumuzda argo ve kufurlu konusmak yasaktir.. ayni seyi lütfen birdaha tekrarlamayin...
Quadrophonia

Quadrophonia

MesajKonu: Geri: Düzelmiyor.Halletmeden açmicam beklemeyin   Düzelmiyor.Halletmeden açmicam beklemeyin - Sayfa 2 Icon_minitimePaz Ocak 25, 2009 3:47 pm

noLcak bu serverin haLi ??
MrsComboStyLe

MrsComboStyLe

MesajKonu: Geri: Düzelmiyor.Halletmeden açmicam beklemeyin   Düzelmiyor.Halletmeden açmicam beklemeyin - Sayfa 2 Icon_minitimePaz Ocak 25, 2009 3:53 pm

Quadrophonia demiş ki:
noLcak bu serverin haLi ??

Bunu Zaman Gostercek Kanka Very Happy Gidişat sanki Biraz iyi gibi Ama Very Happy user Sayısı Gun Gectikce azalıor Cz De Adam kalmadi yaa affraid
Tylin
Admin
Admin
Tylin

MesajKonu: Geri: Düzelmiyor.Halletmeden açmicam beklemeyin   Düzelmiyor.Halletmeden açmicam beklemeyin - Sayfa 2 Icon_minitimePaz Ocak 25, 2009 3:54 pm

Ya çok basit bir saldırı yöntemi ile saldırıyorlar.Benim vps'de firewall çalışmıyor bu yüzden kapatabiliyorlar.Ama Parası neyse verip anti-cheat alıcam.Ozaman sorun ortadan kalkmış olucak siz rahat olun.
MrsComboStyLe

MrsComboStyLe

MesajKonu: Geri: Düzelmiyor.Halletmeden açmicam beklemeyin   Düzelmiyor.Halletmeden açmicam beklemeyin - Sayfa 2 Icon_minitimePaz Ocak 25, 2009 3:56 pm

Tylin demiş ki:
Ya çok basit bir saldırı yöntemi ile saldırıyorlar.Benim vps'de firewall çalışmıyor bu yüzden kapatabiliyorlar.Ama Parası neyse verip anti-cheat alıcam.Ozaman sorun ortadan kalkmış olucak siz rahat olun.

Walla Süper Olur Yha bom
Quadrophonia

Quadrophonia

MesajKonu: Geri: Düzelmiyor.Halletmeden açmicam beklemeyin   Düzelmiyor.Halletmeden açmicam beklemeyin - Sayfa 2 Icon_minitimePaz Ocak 25, 2009 4:01 pm

ne zaman oLur en geç ?
MrsComboStyLe

MrsComboStyLe

MesajKonu: Geri: Düzelmiyor.Halletmeden açmicam beklemeyin   Düzelmiyor.Halletmeden açmicam beklemeyin - Sayfa 2 Icon_minitimePaz Ocak 25, 2009 4:50 pm

Ben Yatıom Very Happy Acılmıcak Galiba Bu Gun cheers
YamYam

YamYam

MesajKonu: Geri: Düzelmiyor.Halletmeden açmicam beklemeyin   Düzelmiyor.Halletmeden açmicam beklemeyin - Sayfa 2 Icon_minitimePaz Ocak 25, 2009 6:01 pm

Sercan Abi Yine Kapandı Sad
EndLessBLooD

MesajKonu: Geri: Düzelmiyor.Halletmeden açmicam beklemeyin   Düzelmiyor.Halletmeden açmicam beklemeyin - Sayfa 2 Icon_minitimePaz Ocak 25, 2009 8:17 pm

cuneyt az sabır la adam dunden berı uğrasıor oldu olucak az kaldı sabır.
ComboStyLe

ComboStyLe

MesajKonu: Geri: Düzelmiyor.Halletmeden açmicam beklemeyin   Düzelmiyor.Halletmeden açmicam beklemeyin - Sayfa 2 Icon_minitimePtsi Ocak 26, 2009 2:07 pm

Ocean demiş ki:
ComboStyLe demiş ki:
onun ........ tanımammı serefsızın ta kendısı

sizi forum icerisinde konusma uslubunuza daha dikkat etmenizi gerektiren bir aciklama yapmistim daha once hatirlamdigim kadariyla.. ancak ayni seyi defalarca tekrarliyorsun, unutmayinki forumumuzda argo ve kufurlu konusmak yasaktir.. ayni seyi lütfen birdaha tekrarlamayin...

Nerde bu devlet nerde bu modlar sırf banamı calısıorsun sen gır bak forumdakı konulara aq dolu bız ....... yazarız serefsız yazarız olay yaratırsın adamlarıda uyar eger ... bısı ıse mıllet aq de yazmasın
MrsComboStyLe

MrsComboStyLe

MesajKonu: Geri: Düzelmiyor.Halletmeden açmicam beklemeyin   Düzelmiyor.Halletmeden açmicam beklemeyin - Sayfa 2 Icon_minitimePtsi Ocak 26, 2009 2:13 pm

Ocean Forumda Herkes Uslubuylamı Konusuor Her LAfın Sonunda Aq Var Adam ..... Yazmıs Serefsız yazmıs bukadar buyutmussun tutki serefsiz kufur deıl hakaretdir Gormek İstediklerini Gormekden Ziyade Herkesin Neyazdıgını gormeye calıs Evil or Very Mad
Tylin
Admin
Admin
Tylin

MesajKonu: Geri: Düzelmiyor.Halletmeden açmicam beklemeyin   Düzelmiyor.Halletmeden açmicam beklemeyin - Sayfa 2 Icon_minitimePtsi Ocak 26, 2009 4:18 pm

Server ile uğraşmaktan buraya pek fazla bakmıyorum,ama defalarca söyledim bu tarz saçma sapan tartışmalara girmeyin dedim.Laf dinlemeyeni uyarmicam son uyarım !

Düzelmiyor.Halletmeden açmicam beklemeyin
2 sayfadaki 2 sayfasıSayfaya git : Önceki  1, 2