85.153.14.104 ~ Nessus Network
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

85.153.14.104 ~ Nessus Network

Knight Online Private Server

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Düpe akıyo İçeri...!

4 posters
YazarMesaj
Misafir
Misafir

Düpe akıyo İçeri...! Empty
MesajKonu: Düpe akıyo İçeri...!   Düpe akıyo İçeri...! Icon_minitimeC.tesi Ocak 10, 2009 4:42 pm

Resim Herişeyi acıklıyo Bence fazla söze gerek yok

Düpe akıyo İçeri...! Dpeakyooorn3
Tylin
Admin
Admin
Tylin

MesajKonu: Geri: Düpe akıyo İçeri...!   Düpe akıyo İçeri...! Icon_minitimeC.tesi Ocak 10, 2009 4:49 pm

Gereken işlem yapılıcaktır saol paylaştığın için
https://nessus.yetkin-forum.com
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: Düpe akıyo İçeri...!   Düpe akıyo İçeri...! Icon_minitimeC.tesi Ocak 10, 2009 5:11 pm

+

En son bycrown tarafından C.tesi Ocak 10, 2009 5:14 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: Düpe akıyo İçeri...!   Düpe akıyo İçeri...! Icon_minitimeC.tesi Ocak 10, 2009 5:14 pm

Bi yanlışLık oLmus heralde Pehh ban yemiş düpeyi yapan pehh diil orda gözüken 3 chardi
Ben sadece ona ske belt sattım sağ altta da bana trade attıgı gözüküyo zaten k.bakma herhangi bi acıklama da yapmamısım resmin altına Sad ama kimsenin vebalini almak istemem pehh bu resim yüzünden ban yediyse bi yanlıslık var...

llTheCrowNll
trker010

MesajKonu: Geri: Düpe akıyo İçeri...!   Düpe akıyo İçeri...! Icon_minitimeC.tesi Ocak 10, 2009 5:15 pm

Admin kardes bi cvp verirsen sevinirim bende dupe item yok abi hepsini kendim bastım veya dusurdum pehh in banını açarsan sveinirim şimdiden teşekkürler
trker010

MesajKonu: Geri: Düpe akıyo İçeri...!   Düpe akıyo İçeri...! Icon_minitimeC.tesi Ocak 10, 2009 5:15 pm

Alt sağa bakrsan ben TheCrowna pm atmışım o konuşma onla ilgili xD
trker010

MesajKonu: Geri: Düpe akıyo İçeri...!   Düpe akıyo İçeri...! Icon_minitimeC.tesi Ocak 10, 2009 5:32 pm

Admin bro cvp vericekmisin yoksa ben yeni servermıa arrıyam ban açılmıcak diosan ben başka serevr arıyım
trker010

MesajKonu: Geri: Düpe akıyo İçeri...!   Düpe akıyo İçeri...! Icon_minitimeC.tesi Ocak 10, 2009 8:29 pm

Admin Banı acmıcaksın Herhalde Bosu Bosuna emek Harcadık o kadar vakit bari insna cvp verir aççam yada açmıcam der
Serio
Admin
Admin
Serio

MesajKonu: Geri: Düpe akıyo İçeri...!   Düpe akıyo İçeri...! Icon_minitimePaz Ocak 11, 2009 10:53 am

Acılıcaktır..Boş Yere Ban Yemişin..Ama Gine de Bir chech den geçmesi lasım charın duype warsa acılmas..İyi Oyunlar
trker010

MesajKonu: Geri: Düpe akıyo İçeri...!   Düpe akıyo İçeri...! Icon_minitimePaz Ocak 11, 2009 11:12 am

Çok sağol cahr Açıldı
Tylin
Admin
Admin
Tylin

MesajKonu: Geri: Düpe akıyo İçeri...!   Düpe akıyo İçeri...! Icon_minitimePtsi Ocak 12, 2009 5:03 am

Önemli değil birdaha bu tarz şeylerde bulununmayın her zaman böyle affedici olmam
LolipopXD

MesajKonu: Geri: Düpe akıyo İçeri...!   Düpe akıyo İçeri...! Icon_minitimePaz Ocak 25, 2009 2:14 pm

Bune abi düpe yokdu hani serverda biz itemlerimizi ek tek drop halinde toplıyak +1 yapak canımız çıksın adamlar +2 setle gezsin :S düpe olan serverda nasıl düpe yok die biliyorsunuz anlamıyorsum :S
trker010

MesajKonu: Geri: Düpe akıyo İçeri...!   Düpe akıyo İçeri...! Icon_minitimePaz Ocak 25, 2009 2:28 pm

olm bu dupe 1299 versionken oldu xD
Tylin
Admin
Admin
Tylin

MesajKonu: Geri: Düpe akıyo İçeri...!   Düpe akıyo İçeri...! Icon_minitimePaz Ocak 25, 2009 2:46 pm

bu patch gelmeden öncedeydi.Tarihe bakarsan anlarsın.Birde 1300 patch tarihine bak.

Konu kitlenmiştir.

Düpe akıyo İçeri...!
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» ßana Düpe diYén SeRi HeaL..xD
» ADMİN İÇERİ NPT VAR !!! KSC LER MEVCUT
» Gelin bakalım içeri Crown açıklasın wh yi